Olsen > O Firmie

Wizja firmy

OLSEN Aleksander Kłembokowski to solidny partner biznesowy i dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca najwyższej jakości usługi dla branży konstrukcyjnej i budowlanej na rynku polskim i zagranicznym.

Historia firmy

Firma OLSEN Aleksander Kłembokowski powstała w 2013 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie wymagającego rynku budowlanego na projekty specjalistyczne. Siedzibą firmy jest Lublin, jednak swoim zasięgiem obejmujemy rynek krajowy oraz zagraniczny. Doświadczenie własne oraz zdobyte podczas 7 lat działalności firmy pozwoliło nam dokładnie poznać kierunki rozwoju branży oraz znaleźć rozwiązania dla nawet najbardziej wymagających inwestycji. Do tej pory skutecznie zrealizowaliśmy ponad 50 projektów, od budynków usługowo – mieszkalnych, poprzez usługowe, usługowo – handlowe, mieszkaniowe, na obiektach produkcyjnych kończąc.

Fundamenty działalności

Podstawowym celem działania firmy OLSEN Aleksander Kłembokowski jest dostarczanie projektów konstrukcji budynków i obiektów budowlanych w różnych technologiach. Nade wszystko największy nacisk kładziemy na jakość naszych usług, stawiając na wyspecjalizowany i doświadczony zespół oraz ponadprzeciętną dokładność i rzetelność w projektowaniu.

Czym się wyróżniamy?

Naszym wyróżnikiem na rynku usług projektowych jest umiejętność optymalizacji projektów konstrukcyjnych pod kątem poprawności i ekonomii rozwiązań w dokumentacji konstrukcyjnej. Dodatkowo wykorzystujmy oprogramowanie działające zgodnie z BIM (Allplan, DIETRICH’S SYSTEM), dzięki czemu nasze projekty są dokładne i maksymalizują bezpieczeństwo konstrukcji budynku. Możesz być pewien, że rozpoczynając współpracę z naszą firmą, otrzymasz najwyższą jakość w najlepszej cenie.

Zespół

Wiemy, że kluczem do sukcesu są ludzie, dlatego inwestujemy w najlepszą kadrę inżynierską. Zatrudniamy specjalistów w swoich dziedzinach, sprawdzonych i doświadczonych ekspertów, którzy mają za sobą wiele realizacji krajowych i zagranicznych. Nieustannie inwestujemy w swój rozwój, aby móc stawiać czoła każdemu wyzwaniu i dostarczyć naszym Klientom rozwiązania na miarę ich potrzeb. Nasi eksperci nieustannie rozwijają się i szkolą na wielu branżowych szkoleniach, konferencjach i warsztatach. Uczestniczymy też w targach branżowych, dzięki czemu możemy być na bieżąco ze wszystkimi zmianami, sprawdzonymi rozwiązaniami i innowacyjnymi trendami w branży.

Współpraca

Aby móc zaproponować kompleksowe rozwiązania projektowo – wykonawcze, mamy zaufanych podwykonawców, którzy potrafią odzwierciedlić Twój pomysł a nasz projekt w rzeczywistości. Dzięki temu możesz zaoszczędzić swój cenny czas i pieniądze, ponieważ doradzimy Ci zarówno w zakresie rozwiązań projektowych, jak i zorganizujemy plac budowy, solidne ekipy wykonawcze i realne terminy oddania obiektu. Dostarczymy razem z naszymi partnerami niezbędnych do realizacji projektu narzędzi, zespołów fachowców, materiałów oraz wymaganych uprawnień, zgód i licencji.

PARTNERZY BIZNESOWI

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.